Dozvole za rekreativni ribolov 2011

Započeo Goachild, 06 Oktobar 2010, 13:50:16

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zivko_89

ni ja nisam dobio nalepnicu i mislim da ne mute.... :bye:
..od kolevke do groba najlepse je pecarosko doba...

Sahib

broj na markici odgovara broju dozvole .... ide uz nju... neznam kako moze bez nje?

Emanuel

ni meni nije jasno zasto ove godine bez markice? dal im je to dodatni trosak pa da se ne trose na izradu markica ? kad ce jednom i u srbiji zaziveti da se dozvole izdaju na godinu dana a ne za kalendarsku godinu?

sale55

Nikad jer bi tada kontrole morale biti redovne tokom cele godine a ko ce to da radi kod nas!!
Sve je dobro kad se dobro svrsi!!!

hatteresz

Bravo Sale ! Pravi odgovor ! Mene su prošle god. 3 puta kontrolisali sve u aprilu. 3 put sam bio 3 kontrole ,a posle 303 puta i niko ne j..5 %!

Dzabe

Kod nas sve moze,sve sto je u drugim zemljama normalno kod nas je nenormalno.  :rolleyes:

Emanuel

trebalo bi da se ujedinimo oko toga pa da zatrazimo od korisnika voda i od onih koji donose te uredbe i zakone da se izda dozvola na godinu dana. bar ja to mislim da bi bilo korektno prema nama ribolovcima a i vise ce se dozvola prodati na takav nacin, a i priliv novca bi bio rasporedjen na celu godinu a ne samo pocetkom pa se pare od dozvola trose nenamenski i onda nema za gorivo kontrolorima ili za opremu  smiley033

Sahib

predlog ti je na mestu jedino sto mi nismo na pravom mestu.. ovde su bre sve lopovi i to gotovani, oce oma  do aprila da znaju kolko su ukrali pa da se okrenu "drugim" aktivnostima, isto tako lopovskim. Zasto bi  oni  pristali njima je super, nama uzmu lovu unapred za usluge koje nemaju nameru da ispostuju a onda se tale sa ribokradicama za resto para... ma brate niko normalan ne bi mogo da sve ovo cita i da ne reaguje. jedini nacin da ih nesto nateras je Strazbur a do njega put vodi kroz legalizam kroz nase "institucije sistema"

Emanuel

ma brate pusti ti starzbur i sudove  :grin: to je cisto gubljenje vremena treba samo malo promeniti sistem , treba poceti od nas koji kupujemo dozvole , od onih koji nam prodaju , do korisnika voda i do ministarsva. ne treba nikave demonstracije mitinzi ..... jednostavno zatraziti da se dozvole za 2012 (sad je vec kasno) izdaju na godinu dana jer nam ne odgovara za kalendarsku godinu ( ja obicno vadim u aprilu ili maju jer do tad nemogu pecati a u novembru zavrsavam sezonu ) i da se u protivnom dozvole ne kupuju. da se promeni to da uzmu pare do aprila . tad bi se i kontrole pojacale a i prodaja dnevnih dozvola. bilo bi vise para i za cuvamje voda i za poribljavanje . mozda zvuci nemoguce za srbiju ali ipak treba razmisljati u tom pravcu  smiley033 

Sahib

"treba samo malo promeniti sistem"
:lol: :lol: :lol:

Duduk

Ma na ovim prostorima dok se ne digne kuka i motika od tog posla nema ništa, valjda smo tako navikli kroz vekove.Naviklo bre to da ima određenu količinu love a najveći trud da bude štampanje tih dozvola. Pa zar mislite da se mi nešto pitamo za bilo šta tu , mišljenje ,predlozi, želje?Pa njima je samo bitno da maznu kintu, a posle dal ćeš ti da pecaš sa 3 ili 83 štapa, vučeš mrežu ili bilo šta sve jedno im je. Tu smo prepušteni sami sebi , da branimo omiljena mesta od ribokradica.

pop1307

ja cu jednu palicu da pocnem da furam u futroli u kojem mi stoje stapovi... mozda mi zatreba ko zna...

Pop AR

Raspitao sam se, i u Arandjelovu (za mene, 15 godina imam) kosta 2800, na sajtu Sluzbenog glasnika nasao sam da kosta 2300 ! Ne znam o cemu se radi ali mi nije ni bitno, uzecu tu zato sto u Arandjelovcu mislim da nema gde drugo da se kupuje.
Zanima me da li i za ovu dozvolu ima ono sto je pometnuto 1000 dinara pribora ?

zivko_89

skuplja je za 500 din zbog clanarine udruzenja....svuda je tako s'tim sto se visina clanarine razlikuje.... :bye:
..od kolevke do groba najlepse je pecarosko doba...

Pop AR

Hvala zivko, predpostavio sam da je to zbog clanarine udruzenja ali nisam bio siguran ! Jos samo kada bi se to udruzenje malo vise brinulo o Garaskom jezetu koje je najvece o kome se ono brine bilo bi super ! :bye:

🡱 🡳

Teme sličnog naslova (5)