SPRO mašinice

Započeo pikeman, 08 Januar 2010, 02:15:20

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milos-vuk


vuk sa beljanice

Super, hvala na odgovoru  :cheesy:

neretvahawk

Evo pronašao sam neki video som vs red arc 1030:


brile86

Pozdrav drugari, gledam po forumu i malo sam zbunjen, koliko sam shvatio serija 7 nema wormshaft a serija 9 blue arca ima, a na ovom sajtu sam nasao seriju 7 sa wormshaftom... moze mala pomoc? :)
ako ova serija ima uzeo bih 730 velicinu za smudja :)
http://alcarpone.com/index.php?route=product/product&product_id=822

Ritchie

Kol'ko ja znam serija 7000 nema warmshaft iako nemam tu masinicu , ne znam zasto su dole u opisu napisali da ima... :no:

brile86

Bas tako...

Послато са GT-I9070 уз помоћ Тапатока


tićo

7300 ja je imam i nema wormshaft ali i netreba ne slaže loše, čak šta više i nema neke razlike pošto imam i redarc-a, to je tu.

ibanezi

Ovaj opis je greska. Serija 7000 nema wormshaft. Dugo sam pecao sa 7300. Nikada nije zamrsila. Serija 9000 naizgled malo lepse slozi (potpuno pravilna kupa),dok 7000 ima jedva primetno ulegnuce na sredini(bar ta moja) Istovremeno,serija 7000 kojoj wormshaft ne daje minimalno dodatno opterecenje ima vecu vucnu snagu. Po datim cenama ovo je dobra kupovina.

brile86

Hvala drugari na razjasnjenju :) cekam kraj meseca da vidim koliko cu skupiti para pa pada ili zauber ili blue arc :D

Ritchie

Po meni ti je mao bolja opcija Zauber , ja ga imam  :ok: ali neces pogresiti ni sa Arc-om u svakom slucaju nema greske... smiley033

vuk sa beljanice

Na vise sajtova videh da je blue arc 7000 na dobrom snizenju, ako imamo u vidu da uz brue arc ide rezervna spulna a uz passion ne, razlika je 1200 dinara izmedju ove dve masinice, ali me zanima ko je uvoznik za srbiju, da nisu ovo neki falsevi cim je dosta veliki popust a naisao sam na komentare da ih ima na trzistu.

vradojicic

Posalji sajtove na pp, zanima i mene.
"...Krv je Krv! Njena boja i ukus ne zavise ni od kape koju nosis,ni od Boga kome se molis, ni od barjaka, ni od imena..."!

djmisha77

I meni.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, vec po tome koliku svetinju branim.

Goachild

Uvoznik Spro-a za Srbiju je Fishing World. Maloprodaja je u jednom lokalu ispod Pančevca. Ovo su distributeri.

vuk sa beljanice

Hvala na informaciji.

🡱 🡳

Teme sličnog naslova (5)