Prvi Vučiji feeder kup!!!

Započeo djmisha77, 01 April 2016, 21:45:23

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lokacija koja Vam više odgovara za Prvi Vučiji feeder kup?

Rumenka
1 (5.9%)
Zmajevo
13 (76.5%)
Svejedno mi je
3 (17.6%)

Ukupno glasova: 17

žex.rašeta

Ne vidim  :no: razlog da ne sedneš i zabaciš sa svima i pecaš. Pa svrha je viđenje , upoznavanje i druženje a ne takmičenje kao takvo. Pakuj opremu i dolazi breeee !!! :cheesy:
Biće nam bolje kada mi postanemo bolji ljudi!

goranbdp

Razumem a i pribor stalno u kolima,nemas brige

Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока


no names

Dobio sam morsku bolest danas od Dunava i talasa  :veryangry: Goranbdp@....od tebe cu da dobijem garant neko ludilo (mada mi se nece nista poznati  :lol:) upisi se na spisak i ne mitinguj mnogo  :rolleyes:

Momci..kapacitet jezera je takav da ce stati 15 ljudi bez da se guraju  :lol:.Sto se tice puta to je najmanji problem i to neka vas ne muci,izbacicu mapu da vidite gde i kako se dolazi do Zmajeva,a ja cu vas sacekati pa idemo svi djuture  :rolleyes:
Moze li se kako do sutra/prekosutra znati od prilike broj nas koji bi dosli da mogu da javim ljudima jer su nas tako zamolili zbog dodatnog uredjivanja jezera odnosno pozicija?Jos jedna stvar....nebi bilo lose da znamo tacan termin okupljanja jer se na glavnom jezeru organizuje ranije zakazani spod kup,pa cisto da se ne nadjemo u toku izvlacenja brojeva (mislim da se oni okupljaju u 6 i oko pola 7 izvlace brojeve i idu na svoje pozicije) specialized@ ako zelis na ovom kupu da ucestvujes javi u pp da ti dam kontakt.


Spojene poruke: 10 April 2016, 22:46:54

Mala pomoc

Riba uvek jede. Na tebi je da otkriješ šta...

goranbdp

Izvini cika no names@ nece se ponoviti i nije iz zle namere. Od sad prvo tebe na mob. kontaktiram

laki22

mozemo mi u 7 da stavimo pocetak okupljanja. sta tamo ima, babuska i saran samo?

no names

Goranbdp@ Znam da nije nego morao sam malo da "reagujem" da ne zbunis ljude.Ocekujem tvoju pomoc oko organizacije...pozdravi kuci :bye:


laki22@ U jezeru ima babuske,sarana,amura,deverike,bodorke,kauglera i LINJAKA koji je skoro ubacen(terpana nema,a grabiljivice nisam nabrajao ali je dominantan smudj...leeep smudj).Sarani i amuri su takodje pusteni skoro i tezina im se krece do jednog kilograma..prosecno su to komadi oko 700-800gr.Mada zna da iznenadi i koji veci komad ali nisu veci komadi dominantni u jezeru.
Riba uvek jede. Na tebi je da otkriješ šta...

Sax

Od 7-7:30 okupljanje može.Ja nisam nikad na jezerima Zmajevačkim bio al dogovorićemo se,najmanji je to problem.
Sto se tiče potvrde dolaska,ja sam to utefterio 100% (catch..haha).Samo neka visa sila moze da se desi,al ne bi trebalo...

Kazi mi ,jel taj restoran daleko od tog pomoćnog jezera?

no names

Sax@ Uff....jeste,malo je daleko....nekih 110 metara  :lol:
Za ono "propevavanje"...razgovaracemo u nedelju  :lol:
Riba uvek jede. Na tebi je da otkriješ šta...

djmisha77

No names (Branko), racunaj sve po spisku. Jedino Ibanezi ne peca. Reci ljudima da spreme pozicije za 20 ljudi, neces pogresiti. Najbolje ako vec ravnaju prilaz da sve poravnaju a mi cemo se lako namestiti. Svakom je dovoljno po 5 metara prostora, i ne treba da smo dalje. Gledao sam Google mapama i ima prostora za pecanje oko 230 metara.  Lakse je za diskusiju i uvek mozes da zraknes sta i kako kolega do tebe radi.
MilanNS, Laki22, Sax i ja smo iz Novog Sada i cekamo ljude koji prolaze kroz NS negde gde se dogovorimo i onda zajedno dolazimo na jezero posto mi (ja) znam gde je da ne lutamo.
Recimo u NS da se nadjemo u 7 i treba nam 25 min do jezera.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, vec po tome koliku svetinju branim.

milan ns

Pa  treba nam malo vise od 25 min al nema veze ako ce mo od 9 da pecamo.
Pecanje mi je opsesija.

no names

djmisha77@ Zovem sutra pre podne i javljam im!

Ne znam ima li tema za predstavljane negde pa cu to uraditi ovde...da ne budem bezimeni  :lol: Golubovic Branko-Golub......ovo no names je fora neka sa FB pa iskoristih to "ime" i za Vukove  :bye:
Riba uvek jede. Na tebi je da otkriješ šta...

laki22

pa najlakse nam auto putem do tamo zar ne?

no names

Mislim da je svejedno kuda se ide....kilometraza bi trebalo da je ista.
Riba uvek jede. Na tebi je da otkriješ šta...

laki22

da, ali autoputem samo pravo i ne mislis a ovde kroz sela i sporije se vozi i ima guzve i sve sto ide sa naseljenim mestom. jedva cekam da se skupimo, ja vec spremio taktiku  :rolleyes:

no names

Sedi pored mene da imam od koga da prepisujem  :lol:
Riba uvek jede. Na tebi je da otkriješ šta...

🡱 🡳

Teme sličnog naslova (5)