Yamaha, Honda, Suzuki...

Započeo dushann, 28 Novembar 2008, 00:00:38

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pikeman

Samo 55km/h sa trojicom u čamcu.  smiley090


dushann

Iza ovoga stojim lično :ok: :smiley: :cheesy: i to po dobro vetrovitom i uzburkanom Dunavu :takoje: inače bi izvukao i više koji km sigurno :takoje: :thumbup: mašina je super smiley033
Paprikaš je gotov onda kad ga pojedem!!!

Momir

ali 17 l po h  :no:.... mnoooogooo kuume!
Nothing makes a fish bigger than almost being caught.

tyger

Ja potpisujem da na punom gasu mora da trosi i vise.

retfala

Juče sam testirao Hondu BF15 na AL čamcu od 140 kg. Potrošila mi je na pređenih 70km ili malo više od 2h vožnje 8 lit. :ok: Jako sam zadovoljan. Nisam je vozio baš punim gasom ali malo je falilo :lol:

dushann

Meni sa BF 20 potroši na 80 km (40 uzvodno 40 nizvodno) 9,5-10 L sa dvojicom u čamcu na 70-80% gasa :takoje: vreme nismo merili :no:
Paprikaš je gotov onda kad ga pojedem!!!

Momir

uffff...moram i ja moju tako.... :embarassed:
Nothing makes a fish bigger than almost being caught.

vladamp2

Yamaha je YAMAHAAAAA

Spojene poruke: 12 Oktobar 2009, 23:04:28

Ma koji golf MERCEDES

retfala

Bio sam juče na sajmu nautike auuu šta im je recesija napravili. Najzanimljivija ponuda je bila Honda BF30 cijena oko 3900eura. Jeftinije nego prošle godine za 20%.

baka

Ja bio prošle godine i bila je katastrofa prema prijašnjim godinama pa mogu zamisliti šta je tek ove. Jel to cijena sa sajamskim popustom?

retfala

Da sa popustom. Al kad dođeš sa lovom takav popust uvjek možeš dobit

dushann

Znači trebalo je sačekati godinu dana i pazariti mašinu  :smiley: :cheesy:
Ma biće to još jeftinije :takoje:
Ako uspem otićiću na sajam u Beogradu baš da vidim kako se kreće šta.
Paprikaš je gotov onda kad ga pojedem!!!

retfala

Lako je reći sačekaj. Moje trgovanje za Hondu je trajalo minutu. Daću vam toliko i toliko hoćete ili nećete , ako nećete znam ko će mi dati za toliko para. Naravno da nisu imali rješenje nego su mi prodali :cheesy:

maverick

 :tongue: pa kad se ti kuzis u trgovinu, a mi ostali papci pitamo koliko kosta i natovarimo u auto

makka

Ha ha, vidi njih dvojice sto se hvalisaju  :cheesy:, ovakva su moja iskustva, camac Orasje, prvo sam imao Yamahu 15PS pa sad Hondu 20PS, oba motora novijeg datuma, razlika je sljedeca, potrosnja vrlo slicna, Honda lakse tjera kada je teret veliki i izglisira puno brze, krajnja brzina gotovo jednaka, Honda dosta tisa.
Razlika u potrosnji po prospektima i stvarna je gotovo duplo, dakle na 1h pod solidnim opterecenjem i 80 posto gasa je 4,5 litara/h
P.S. Yamaha bolje pali!
Makka!

🡱 🡳

Teme sličnog naslova (5)