Jezero Međeš-Šatrinci

Započeo na kanalu, 16 April 2009, 11:57:32

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Šmula

Riba je u mrestu tamo već 10ak dana. Verovatno neće uzimati još toliko.

Je l' dolazio Dule? Ili neko drugi da "smeta"?
"Na kakav ti to feder pecaš?"

bulmil

nije nam niko smetao a i koliko sam čuo duleta tu više nema

Spojene poruke: 26 Jun 2013, 09:09:51

sinoć od 21-00 ponovo ni pipanja.pecali smo u uvali kod špica
Džamajka

Šmula

Je l' bilo drugih pecaroša? Planiram da vežem petak i subotu tamo.
"Na kakav ti to feder pecaš?"

bulmil

bio jedan tu na špicu,i pecao je na 7 štapova :clap2: ..šta reći..pajser!
..naravno ni on ništa nije imao dok smo mi bili tu..
mada se riba fino kupala na jezeru i po zvuku bih rekao da nisu bile male
Džamajka

Srkijan

Jel dobija neko šarana ili amura? planiram da napravim kampanju na ovoj vodi. Hvala
Ribu nosi kući ako si gladan a ne da bi se slikao u kupatilu!

Šmula

Poslednje što znam da je ulovljenoje pre 3-4 nedelje. A pre dve nedelje je naprasno stalo (sa početkom visokih temperatura).
A da li sad radi, vedećemo u petak i subotu.
"Na kakav ti to feder pecaš?"

Srkijan

Koliki su komadi prijatelju pali?
Ribu nosi kući ako si gladan a ne da bi se slikao u kupatilu!

Šmula

"Na kakav ti to feder pecaš?"

Srkijan

fino....javi kako si prosao
Ribu nosi kući ako si gladan a ne da bi se slikao u kupatilu!

Dervis88

I ja planiram da vezem vikend a moja ekipa u ponedeljak dolazi i ostaju sedam dana pa javljam sta se desavalo. :rolleyes: :smiley:

Šmula

Bio u petak (od 00-24). Od ribe samo sitan šaran (4-5cm). Kolega pored nas imao 7-8 meleza za dan i po uz obilno hranjenje spota pri dolasku.
I naravno da je moron morao da pokvari sve (Dule). Ceo dan se vozao čamcem i bacao mreže po jezeru, ako nije u čamcu onda prdi onim njegovim golfom uzduž i popreko. Dolazio je 5 puta i njaka za dozvolu, te važi ona te ova, pa noć može pa ne može. Poslednji put je došao oko 23h, toliko pijan da nije mogao da izađe iz kola. Toliko nas je iznervirao da smo se spakovoli iako smo planirali još 10-ak sati pecanja.
Dok je on na tom jezeru tamo više neću ići.
"Na kakav ti to feder pecaš?"

Dervis88

Ma Smula bre ne obracaj paznju na budalu,samo kulirati maksimalno bili smo zajedno prosli vikend video si kakva je to budala sad od ponedeljka idem sa ekipom sedam dana,javljam dali ce opet smarati naravni i  i izvestaj o ribi pozz :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

thug

Udri bratijo!!! Do poslednjeg ripceta!!!

Grofinjo

Bio u subotu na jezeru,ali nisam pecao...sreo sam starije kolege koje su tu bile i kazu mi da nisu imali ni udarca jer se riba mresti kao blesava(sto sam i sam video)
Pitam za Duleta,kazu da je tu skoro svaki dan,i da smara ljude kao i obicno.Njima ne prilazi jer dolaze cesto i ne fermaju ga ni 2% !
kazu da je zimus izlovio mnogooo ribe iz jezera,i da je taj trend nastavio i dan danas  :sad:
ja stvarno ne znam gde sve ovo vodi!Jedna tako lepa voda ce na kraju da bude unistena :veryangry:  :grin:
jel postoji neko resenje?!jel postoji neki zakon?!

bulmil

kanda će tu morati da radi zakon motke! :takoje:
Džamajka

🡱 🡳

Teme sličnog naslova (5)