Vodeni cvet kao mamac za soma

Započeo dirigent, 31 Januar 2009, 21:58:32

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

vlajko975

Ja sam na cvet pecao soma kod mene na Bovnu, medjutim na stajacoj vodi  :no: ne pije vodu. Verovatno ni ne zna sta je cvet. Moj stric je taj valjak pravio sa vodoinstalaterskom kucinom, doduse ne znam kako, ja sam dobijao gotov proizvod.
A sto ne probate da napravite Milanovu Boltusku: http://vukovisadunava.com/dubinka-feeder/boltuska/
Samo ubacite cvet u griz i
Jedino vam treba malo veci spric  :rolleyes:




Sto posto ce teze da se skine sa udice  :wink:

Gagi

Udice za cvet... Sta kažete na ovu varijantu ?  VMC 5538 TI, 6 x strong ili 8538. Ili Owner, recimo ST66 ?












mihabg

Ja koristim ove Stingerke... Nista bolje i jace ne treba za moj potez .

marina1983

Ja danas paznuh ove. Gledao sam i one xxxxxx..... strong , koliko je zaista realno i imati potrebe za istim . Nema kod nas ribe za takvu udici  :no: Ove su više nego zadovoljavajuće . Ajte molim vas hiljadu dinara 6 krivih eksera , biju po ušima kao da su zlatne. Čim vidim artikle u staklenim komodama i sa one strane pulta odmah znam koliko je sati  :cheesy:





Jeremija

Za..bano ovo na cvet... Al' baš gotivno  :cheesy: Ispromašivah se za sve pare, al' nema veze, čovek uvek može nešto da nauči  :ok:
Nou frks. Nou paniks.

Toothless

Kakva su vremena došla-skuplje udice nego cvet!  :rolleyes:
"Nothing makes a fish bigger than almost being caught."

marina1983

Jeremija , prijatelju ode i ti u cvećare  :cheesy: Znao sam ja da se nešto dešava čim sam sinoć video i čuo  da ćutite kao bubice  :cheesy:

Jeremija

Ma još se mi i ispričasmo, kol'ko puta smo kontrirali  :lol: Neviđeno pecanje, mislim meni novo i opasno zanimljivo  :ok:
Nou frks. Nou paniks.

marina1983

E tako ti je prijatelju moj meni svako veče , muka živa . :cheesy: Malo si upoznao sisteme , fore sa spiralama, nadam se da ti komarci nisu zadavali glavobolju . Ostaje ti samo da uzmeš cvet pa na vodu  :takoje: Obiđeš i probaš neke druge terene . Ovaj naš i nije nešto baš produktivan sa krupnim ali i ćorava koka nabode po koje zrno  smiley033

mihabg

I Dzeremaja i Stokica su savladali gradivo .
Stokica se i upisao sa jednim od 1.5kg , al' ceka se nesto vece .
Sinoc su bas bejbi varijante kidisale ko da pecas na fider belu.
Zasad ni jedan za klopu, svi su vraceni uredno da mi i dalje smetaju u zoni fidera .

marina1983

Svaka  kocka, nova šansa  :cheesy:



Drill Junkie

Ekipa vredi li pecati na cvet na sporotekucoj vodi - stajacoj
Verujem da nebi imao isti ucinak nego kad ga voda nosi i siri svoj miris

Oni tereni gde je bio kup kod Irmova su bogati somom pa bi probao,
dobijam ga na sedove kao kolateralu

I kad bi cvet spustio na dno (verovatno tako i treba) mislim da bi terpani
brke odmah omastili  :sad:
First slomi ovu palmu, then I will teach you !!!

dragan2006

Postoji fora i za to
Na Savi poneko stavlja cvet u žensku najlon čarapu,oblikuje veću lopticu,priveže je i okači na udicu.Ispadne kao da peca na dlaku,verujem da bi cverlani mogli samo da sisaju :smiley:

Drill Junkie

Moram probati taj cvet, deluje zanimljivo

Probao bi mozda malo i odici od dna (20ak cm),
mozda terpan onda slabije napada a pri uzimanju soma
sigurno bi bolje detektovalo..

Dajte neki savet, od polovine avgusta imam vremena na pretek
za izlazak na vodu pa bi ovo sigurno probao

:help:
First slomi ovu palmu, then I will teach you !!!

igorbb

Ja pecam na cvet tako sto ga umesim sa brasnom i stavljam u zensku carapu ili u zavoj ,a moze i vrijanta bez mesenja sa brasnom ali isto u carapu ili zavoj,drugar neki dan imao soma 29 kg na cvet. :smiley:

Teme sličnog naslova (10)