Big Carp (Ruma)

Započeo goran1, 26 Februar 2009, 18:31:59

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goran1

Dali je neko koristio proizvode od Big Carp Ruma?

pikeman

Izgleda da nije, jesi li ti? Opiši ih malo ako jesi...


bumbar

Mislim da je u jednom od R.Mgazina bila reportaza o grdno saranu upecanom na nekom Fruskogorskom jezeru na boilu napravljenu od njihovih komponeneta.
:-)

Djole


goran1

Nisam još ništa koristio, ali sam kupio njihov atraktor, betain i aromu.
Mislidm da su ok, ali nemogu da tvrdim dok neprobam.
Planiram da još dodam multimino i cajuser, i verujem da će boila lepo odraditi posao.


Neski

Da li znas da amino kiselina (a pogotovo taj multimino) kao i betain prilikom termicke obrade od preko 60 stepeni gubu sva svojstva ?
Mislim da vecina proizvodaca  zaboravljaju to da preciziraju, kao i rok trajanja na ambalaze...

goran1

Znam, to i stavljam posle kuvanja ili kada izvadim iz zamrzivača, tada  mi se čini da bolje sve to upije. :thumbup:

DEJAN SREMAC

nemoze da nije dobro ! posto je iz SREMA ! :ok: :cheesy:
Jos po jednu pa da idemo!

goran1

Šteta je da nemaju nikakvu reklamu, ili internet stranicu gde bi mogao više da saznaš o njima.
Čuo sam od ljudi, koji su koristili njihov stimulator i zaslađivač, kažu da su sasvim ok.

Ljudi, kupujmo domaće!!!!   

zoki80

Trazim po internetu njihov telefon ili stranicu ali bez uspeha  :no:  Ima li neko bilo kakav info ili zna gde u BGD-u mogu da se uzmu njihovi proizodi ?  Hvala

rajko tehnium

 Informatičari kažu:ako nisi na Internetu to je kao da te nema.

Deki carp

Evo telefona od BIG-CARP Ruma.
022-477-757
022-425-051
063-8517-518
063-507-162
Korektan vlasnik i solidni proizvodi. Na pavlovcima su na njegove boile i kukuruz razbijali sarana.

Sax

Zna li neko adresu u Rumi gde im se nalazi prodavnica?

rulerus

Adresa je: t.z.r "nesto izmedju", 27 oktobra 15a Ruma.

Sax


Teme sličnog naslova (10)