Dunavski Vuk

Započeo Panonski Mornar, 18 Decembar 2009, 09:02:19

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srdjan72

TopMix cestitam na unapredjenju ali je i zasluzeno.  :tongue:
Takodje i twister011.  :tongue:
BOZE,daj mi da jednom u zivotu upecam VEEELIKU ribu da ne moram ceo zivot da lazem!

twister011

Ja bio aktuelan oko N. godine :rolleyes: U svakom slucaju hvala :bye:

PS: Sada videh da je ovaj post takodje jubilaran, 2.500  :shocked: Jeste da je za godinu i po dana, ali to i  nije tako malo :rolleyes: :lol: :lol: :help:

srdjan72

Izvinjavam ali nisam cestitao a mislim da je velika steta sto nisam.  smiley033
BOZE,daj mi da jednom u zivotu upecam VEEELIKU ribu da ne moram ceo zivot da lazem!

Wrangler

Koliko vidim Zex Rašeta je najbliži kandidat za titulu vuka. Čestitke  :tongue:  smiley033
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!

twister011

17.05.2010 Mario-Maverick postao Dunavski Vuk, tj. nakucao 2000kom postova. Tri meseca pre isteka druge godine on je vlasnik 9,400 kom.  :eek: 7,400 za nepune dve godine :eek: :rolleyes:
Mario hvala ti za sve napisano i cestitam. Oni koji umeju da citaju izmedju redova, mogli su mnogo toga da nauce :ok:
Ovog trenutka trazim neki uzor manje produktivnosti :no: Bolje je na vrme odustati nego umreti nad tastaturom :takoje: :lol:
Mislim da je velika greska sto se sa cinovima i titulama prestalo ppri tako maloj kvoti, koji neki dostignu za nekoliko meseci :takoje:
Hitno da se nadje adekvatno ime bar za one sa 10.000, sto ce recimo Matio do kraja nedelje dostici :thumbup: :tongue: :lol: Docekacemo jubilej nespremni :help:

retfala

jel može za one preko 10 000 postova titula "dunavskog daveža"  :lol: :lol: :lol:

twister011

Za prvi predlog nije lose :ok: Jos jedan razlog da malo usporim :lol:

Moze "Dunavski udav" (boa, piton..)  , zvuci dostojanstvenije :takoje: :lol:

TopMix

A ti se ovih dana taman zaleteo sa postovima...  :lol:

maverick

molim kolegu Pikemana da obuzda ove Vukove u nakani da moj trud rad i muku objese o banderu  :lol: :lol:

dushann

Ja da sam dosadan ko maverick koliko vremena provodim na forumu imao bih 100.ooo postova :rlol: smiley029 :smiley: smiley136 smiley071
Paprikaš je gotov onda kad ga pojedem!!!

maverick

eto sad...kad treba Pikeman da metla i dijeli banove nista...nula bodova...mozda ipak Olovni bude na mojoj strani... :cheesy:

juzba

Citat: retfala poslato 28 Februar 2012, 10:59:26
jel može za one preko 10 000 postova titula "dunavskog daveža"  :lol: :lol: :lol:


Moj je prijedlog..........Ofucana vučina
Mi ništa ne obećavamo i to ispunjavamo! Bolje junački pobjeći, nego kukavički poginuti!
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak! Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Bolje živjeti cijeli život bogat nego sedam dana u siromaštvu!

dushann

Moj predlog obustava pisanja na 10 dana, da se čitaoci malo odmore i pročitaju koji post od drugih članova foruma :cheesy: da pročitaju nešto pametno  :smiley: :lol: :wink: smiley092
Paprikaš je gotov onda kad ga pojedem!!!

retfala

ccccc ostalo mu još samo 599 komada do 10 000 on to do vikenda pošamara :help: :lol: :lol:

maverick

idem do 10000 a onda vise necu nista pisati...a ovi osjecki gilipteri koje sam trebao pocastiti s janjetinom...za jubilarni post..neka ostanu na bureku  :lol: ili mozete kod dusana na hot dog  :lol:

🡱 🡳

Teme sličnog naslova (5)